logo
Strona głównaAktualności

Komunikat

KOMUNIKAT

W dniach 18- 20 września br. ( środa, piątek) Biuro Polskiego Związku Niewidomych BĘDZIE NIECZYNNE(Warsztaty Iwoniczu - Zdroju).

 

Wycieczka do Karpackiej Troi

WYCIECZKA DO KARPACKIEJ TROI

  W dniu 10 września br 10- osobowa grupa członków Koła PZN w Krośnie wzięła udział wycieczce do Karpackiej Troi zorganizowanej przez Tylfopunkt.

 DSC_2110

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od zapoznania się z historią grodu i plemionami jakie zamieszkiwały w nim. Potem udaliśmy się w dalsze zwiedzanie podziwiając chaty w których zamieszkiwali. Podziwialiśmy z platformy widokowej panoramę okolicy. Kolejnym punktem był pokaz łucznictwa gdzie mogliśmy spróbować swoich sił w strzelaniu do celu oraz odwiedziliśmy mini zoo  Na koniec naszej wizyty odbyły się warsztaty ceramiczne w których  mogliśmy spróbować  wykonać przedmioty z gliny. Pobyt szybko minął i nadszedł czas wyruszenia w drogę powrotną.

Zdjęcia i Tekst Kamil Woźniak

 

 

 

 

 

Zaproszenie

                                                   Zaproszenie 

Zarząd Koła zaprasza w dniu 25 września br (środa) na projekcje filmu z audiodeskrypcją "Carte Blanche". Pokaz filmu odbędzie się w Biblotece audiowizualnej przy ul. Ordynackiej 8 o godzinie 13.00.

 

Strona 1 z 33

Hosting zapewnia

jchost

Współpraca

logo_ebb