logo
Strona głównaAktualności

Komunikat

  KOMUNIKAT

Biuro Koła PZN w Krośnie będzie czynne w najbliższym czasie w następujące dni: w poniedziałki 11 i 18 września br. oraz w piątek 15 września w godzinach od 10.00 do 14.00 W pozostałe dni biuro będzie nieczynne (urlop pracownika)
 
 
 

Warsztaty Zdrowy Styl Życia

                                                                                                                                                         WARSZTATY ZDROWY STYL ŻYCIA

W dniach 21 - 23 sierpnia br. Zarząd Koła PZN Krosno zorganizował w Iwoniczu - Zdroju dla swoich członków Warsztaty pt. „Zdrowy Styl Życia - stop uzależnieniom!”. W wyjeździe wzięło udział 20 osób niewidomych i słabowidzących – mieszkańców Krosna. Oprócz szkolenia rehabilitacyjnego uczestnicy mieli możliwość zwiedzania atrakcji turystycznych uzdrowiska m.in. słynnej Bełkotki wraz z przewodnikiem PTTK Agnieszką Bałką. Dodatkową atrakcją był wieczorek integracyjny przy muzyce naszego akordeonisty Kazimierza Bąka oraz grupowe wyjście do jaskini solnej.Warsztaty przyczyniły się do zdobycia niezbędnej wiedzy oraz miłego, wspólnego spędzenia wolnego czasu w leczniczym mikroklimacie. Dopisała nam słoneczna, upalna pogoda. Projekt dofinansowany był ze środków antyalkoholowych Urzędu Miasta Krosna.

Opracował: Bogdan Sadowski

Zdjęcia: Bogdan Długosz

Warsztaty_Iwonicz_Zdrj1

Warsztaty_Iwonicz_Zdrj_2

Warsztaty_Iwonicz_Zdrj_3

Warsztaty_Iwonicz_Zdrj_4

Warsztaty_Iwonicz_Zdrj_5

Warsztaty_Iwonicz_Zdrj_6

Warsztaty_Iwonicz_Zdrj_7

 

Wycieczka autokarowa do Zakopanego

                                                                                                                                                                              WYCIECZKA AUTOKAROWA

                                                                           DO ZAKOPANEGO

W dniach 27–28 czerwca br. Zarząd Koła PZN w Krośnie zorganizował 2–dniową wycieczkę autokarową do Zakopanego. W imprezie dofinansowanej ze środków miejskich i powiatowych PFRON wzięło udział 36 uczestników. Fachową obsługę zapewnił nam krośnieński Oddział PTTK - pilot wycieczki – pani Agnieszka Bałka. Po dotarciu na Podhale odwiedziliśmy Sanktuarium na Krzeptówkach, słynne Krupówki oraz stary cmentarz na Pęksowym Brzysku.

Zakopane_artyku

 Po obiedzie udaliśmy się do Białki Tatrzańskiej na relaks w basenach termalnych „Bania”. Wieczorem czekała nas kolacja przy grillu oraz wspólna integracja. Po noclegu w zajeździe w Murzasichlu, pilotowani przez wspaniałego przewodnika tatrzańskiego – Jędrka Stanka ruszyliśmy pieszo na kilkukilometrową trasę Doliną Strążyską do wodospadu Siklawica. Po powrocie zobaczyliśmy Wielką Krokiew a pobyt zakończyliśmy wjazdem kolejką linowo – terenową na Gubałówkę. Po obiedzie ruszyliśmy w drogę powrotną. Atrakcyjna wycieczka dostarczyła uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń, pomimo padającego od czasu do czasu deszczu.

Opracował: Bogdan Sadowski

Zdjęcia: Kamil Woźniak i Kazimierz Bąk

 

Strona 1 z 53

Hosting zapewnia

jchost

Współpraca

logo_ebb